Sasniegumi

2016./2017. mācību gads

Apsveicam skolas komandu

ar I vietu

Sarkana_kr_komanda

pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās!

_____________________________________________________________

Matem

 

Apsveicam

Matem_uzvareetaji

 

 

 czjutsmz_nlnozmatem

2015./2016. mācību gads

 

kr

mat

 

apsveikums

Apsveicam

uzvareetaaji_matem

 

apsveikums

Apsveikums

Apsveikums2

Noslēdzies konkurss “Татьянин день – 2016″

Apsveicam deju ansambli “Ивушка”:

2.-4. klašu grupa – II vieta, grupas vadītāja Elmira Tihomirova;

5.-9. klašu grupa – II vieta, grupas vadītāja Elmira Tihomirova;

vecāka klašu grupa- I vieta, grupas vadītāja Valentīna Laizāne

3

 

 

21lvsk7_8

lb_sk

Maajturiiba

matem

Apsveicam visus sporta sacensību dalībniekus ar izcīnītām godalgotām vietām

Skatīties: Sporta sacensību dalībnieki

 _________________________________

Olimpiades

 

labakie sk.2

Labkie sk.1

______________________________

slavas_minutaa_lv

sahs_1_3

sahs_4_7

krievu_val_olimp

matem_olimp

2014./2015. m.g. I semestra labākie skolēni

2_4kl

5_8_kl

9_12_kl

 

 

Rīgas pilsētas olimpiādes uzvarētāji 2013./2014.m.g.

uzvareet

2013./2014. mācību gads

Sveicam Rīgas Ķengaraga vidusskolas daiļlasītāju konkursa (26.11.2013) uzvarētājus!

I vieta

Valērija Bolgova 7.v1

Aleksejs Judincevs 6.mt1

II vieta

Valērija Kijaškina 6.mt1

Eva Krupenko 5.v

III vieta

Nellija Solovjova 5.v

Viktorija Ļahova 7.mt

Atzinība

Anastasija Degiļova 8.mt

Georgijs Davidjans 7.v2

Poļina Judina 7.v1

Linda Seržane 6.mt1

Skatītāju simpātijas

Valērija Bolgova 7.v1

Darja Karpova 6.mt1

Laura Skare 8.mt

 

 

Apsveicam literatūras prezentāciju konkursa uzvarētājus!

Sengrieķu literatūra

Armands Poļijenko, Valērijs Kobzars(10.mt). Prezentācija „Sofokls”

Ārzemju literatūras pārstāvji

Valērija Glomozda, Jūlija Tarasenko(12. mt1). Prezentācija „J.V.Gētes traģēdija „Fausts””

Populārākie Latvijas kultūras darbinieki, sportisti

Vladlena Zavadska (11.mt). Prezentācija „Laima Vaikule”

Pazīstamākie latviešu literatūras pārstāvji

Alberts Volkovs (11.v) Prezentācija „Krišjānis Barons”        

 

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas olimpiādes uzvarētāji 2012./2013.m.g.


Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas olimpiādes uzvarētāji 2011./2012.m.g.

Vārds Uzvārds

Klasse

Vieta

Priekšmets

Skolotājs

Iļja Briedis

5k

3

matemātika

A. Šemeļa

Georgijs Davidjans

5v2

Atzinība

matemātika

T. Subotina

Andrejs Meļņikovs

6k

3

matemātika

A. Šemeļa

Diāna Draguņeviča

7k

3

matemātika

N. Krievāne

Nikitina Marina

7v

2

angļu v.

L. Boiko

Vasiļevska Karīna

8k

1

Latv. V.

D. Rijnieks

Pesockis Artūrs

8k

Atzinība

Matemātika

N. Krievāne

Aleksejs Sļadzevskis

8k

Atzinība

Matemātika

N. Krievāne

Vasiļevska Karīna

8k

Atzinība

Matemātika

N. Krievāne

Kimalana Olga

9k

3

bioloģija

I. Savenkova

Čumika Anastasija

9v

Atzinība

Matemātika

N. Černenko

Glomozda Vladislava

10k

3

Matemātika

T. Subotina

Koļcova Tatjana

10k

Atzinība

Geogrāfija

T. Urbane

Asadčijs Vitālijs

11k

3

Matemātika

N. Černenko

Djačenko Nikolajs

11it

3

Matemātika

T. Subotina

Oļeiņika Jeleņa

12k

Atzinība

bioloģija

I. Savenkova

Vasiļevska Alīna

12k

Atzinība

3

1

2

Bioloģija

Vēsture

Matemātika

fizika

I. Savenkova

V. Gaidaša

N. Krievāne

V. Dzergača

Šeļegs Konstantīns

12k

Atzinība

2

3

Vēsture

Matemātika

Geogrāfija

V. Gaidaša

N. Krievāne

T. Urbane

Aleksandrs Jefremovs

12k

3

Geogrāfija

T. Urbane

Bistrovs Genādijs

12k

3

2

Matemātika

Informātika

N. Krievāne

I. Vagale

Murmanis Deniss

12k

3

Informātika

I. Vagale

Labākie skolēni 2.-4.kl.

Vārds Uzvārds klase Mācību reitings
1 Polina Peļnika 2.mt 9.00
2 Linda Seržane 4.mt 8.91
3 Anastasija Timofejeva 4.mt 8.91
4 Ņikita Minajevs 4.v 8.82
5 Artemijs Burovs 2.mt 8.67
6 Artjoms Zubovs 3.mv 8.67
7 Andrejs Čistjakovs 3.mv 8.67
8 Eva Krupenko 3.mv 8.67
9 Alina Dvorska 4.mv 8.67
10 Valērija Kijaškina 4.mt 8.36
11 Judincevs Aleksejs 4.mt 8.36

Labākie skolēni 5.-9.kl.

Vārds Uzvārds Klase Mācību reitings
1 Anna Svikša 8.k 9.13
2 Olga Kimalana 9.k 8.87
3 Karina Vasiļevska 8.k 8.80
4 Anastasija Čumika 9.v 8.73
5 Elina Gavrilova 8.k 8.73
6 Viktorija Ļahova 5.k 8.67
7 Diana Draguneviča 7.k 8.64
8 Aleksejs Sļjadzevskis 8.k 8.60
9 Viktorija Griņova 9.k 8.60
10 Artjoms Cugrejevs 5.v1 8.42
11 Nadežda Avramenko 8.k 8.40
12 Alina Jarceva 9.k 8.36
13 Viktorija Ozoliņa 8.k 8.33
14 Grigorijs Davidjans 5.v2 8.33
15 Karine Jegiazarjane 6.v 8.29

Labākie skolēni 10.-12.kl.

Vārds Uzvārds Klase Mācību reitings
1 Alīna Vasiļevska 12.k 9.33
2 Vadims Zdažinskis 11.k 8.88
3 Konstantins Šeļegs 12.k 8.69
4 Kristīne Pribileva 11.v 8.65
5 Vladislavs Vitkovskis 12.it 8.63
6 Viktorija Ņikitina 12.k 8.60
7 Jeļena Oļeinika 12.k 8.60
8 Vitālijs Asadčijs 11.k 8.53
9 Viktorija Griņova 12.k 8.50
10 Jekaterina Akimova 11.k 8.35
11 Kristine Meļnikova 11.v 8.29
12 Vladislava Glomozda 10.k 8.25
13 Elina Bondareva 11.k 8.18
14 Marina Jermakova 12.k 8.13
15 Edgars Gumiļevs 10.k 8.13

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas olimpiādes uzvarētāji 2010./2011.m.g.

Skolēna uzvārds, vārds Klase Vieta Priekšmets Skolotājs
Ivanovs Artjoms 5.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde A. Šemeļa
Meļnikovs Andrejs 5.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde A. Šemeļa
Dragunovs Diāna 6.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde N.Krievāne
Siņavska Aļona 6.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde N.Krievāne
Vasiļevska Karīna 7.k 3. vieta latviešu valoda O.Rubenčika
3. vieta matemātika N.Krievane
Svikša Anna 7.k R.Blaumaņa literārā prēmija latviešu valoda O.Rubenčika
Siņavska Marija 8.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde N. Krievāne
Kimlana Oļga 8.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde N. Krievāne
Ananičs Viofors 9.t 3. vieta vizuālā māksla T. Žukova
Sekisova Daniela 9.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde I.Savenkova
Atzinība matemātika, rajona olimpiāde T. Subotina
Glomozda Vladislava 9.k Atzinība fizika,rajona olimpiād M.Marčenko
2. vieta matemātika, rajona olimpiāde T. Subotina
Uļjanovs Aleksandrs 10.it Atzinība matemātika, rajona olimpiāde T. Subotina
Atzinība fizika, rajona olimpiāde V. Dzergača
Zdažinskis Vadims 10.k Atzinība fizika, rajona olimpiāde V. Dzergača
Vasiļevska Alīna 11.k 2. vieta bioloģija, rajona olimpiāde I.Savenkova
1. vieta fizika, rajona olimpiāde V. Dzergača
2. vieta ķīmija, rajona olimpiāde T. Krapāne
1. vieta matemātika, rajona olimpiāde N. Krievāne
3. vieta krievu valoda, rajona olimpiāde I. Stoičeva
Jefremovs Aleksandrs 11.k 3. vieta bioloģija, rajona olimpiāde I.Savenkova
2. vieta informātika, rajona olimpiāde I. Vagale
Atzinība ģeogrāfija, rajona olimpiāde T. Urbane
Šeļegs Konstantīns 11.k Atzinība fizika, rajona olimpiāde V. Dzergača
1. vieta matemātika, rajona olimpiāde N. Krievāne
3. vieta biznesa ekonomiskajos pamatos, rajona olimpiāde I. Bloha
Savastejevs Nikita 11.k 2. vieta matemātika, rajona olimpiāde N. Krievāne
Murmanis Deniss 11.k Atzinība matemātika, rajona olimpiāde N. Krievāne
Smirnova Viktorija 11.it Atzinība Vizuālās mākslas izstāde T. Žukova
Demidova Viktorija 12.k 1. vieta bioloģija (Valsts) I.Savenkova
Zbitnaja Tamara 12.k Atzinība bioloģija, rajona olimpiāde I.Savenkova
Maniševa Juliana 12.v 3. vieta konkurss latviešu valodā ”Zvirbulis” L. Zelmane
Cvetkovs Artūrs 12.v Atzinība matemātika, rajona olimpiāde N. Čerņenko

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas olimpiādes uzvarētāji 2009./2010.m.g.

Skolēna vārds, uzvārds

Klase Vieta Priekšmets Skolotājs
Lukins Aleksejs 12.it 3 matemātika T. Subotina
Šeļegs Konstantīns 10.k 1 matemātika N. Krievāne
Savastejevs Ņikita 10.k 3 matemātika N. Krievāne
Jefremovs Aleksandrs 10.k 3 matemātika N. Krievāne
Vasiļevska Alīna 10.k Atz. matemātika N. Krievāne
Glomozda Vladislava 8.k 3 matemātika T. Subotina
Kimalana Olga 7.k 2 matemātika N. Krievāne
Siņavska Marija 7.k 2 matemātika N. Krievāne
Sorokins Vladislavs 6.k 2 matemātika N. Krievāne
Lužnovs Artjoms 6.k 3 matemātika N. Krievāne
Točilina Jevgēnija 6.k 3 matemātika N. Krievāne
Sļadzevskis Aleksejs 6.k Atz. matemātika N. Krievāne
Vasiļevska Karīna 6.k Atz. matemātika N. Krievāne
Draguņeviča Diāna 5.k 3 matemātika N. Krievāne
Sļadzevskis Aleksejs 6.k 2 Mājturība A. Holstinins
Arļukova Arina 7.k 3 Latviešu valoda O.Rubenčika
Nikolajevs Iļja 8.k 3 Latviešu valoda O.Rubenčika
Davidova Anastasija 12.it 2 Bioloģija (Valsts) I. Savenkova
Demidova Viktorija 11.k 3 Bioloģija (Valsts) I. Savenkova
Akimova Jekaterina 9.k Atz. Bioloģija I. Savenkova
Bondarevaa Elīna 9.k Atz. Bioloģija I. Savenkova
Logins Jānis 9.lv Atz. Bioloģija I. Savenkova
Zdažinskis Vadims 9.k 2 Fizika M. Marčenko
Vasiļevska Alīna 10.k 2 Fizika V. Dzergača
Sloboda Artjoms 11.k 3 Fizika V. Dzergača
Jefremovs Aleksandrs 10.k Atz. Fizika V. Dzergača
Davidova Anastasija 12.it Atz. Fizika V. Dzergača
Lukins Aleksejs 12.it Atz. Fizika V. Dzergača
Djačenko Nikolajs 9.v Atz. Vēsture I.Rumjanceva
Kučerenko Vita 9.lv 1 Vides projekti (Valsts) M. Marčenko
Savastejevs Ņikita 10.k 2 Ķīmija T. Krapane
Šeļegs Konstantīns 10.k 3 Ķīmija T. Krapane
Jefremovs Aleksandrs 10.k 3 Ģeogrāfija T. Urbane
Demidova Viktorija 11.k 3 Ģeogrāfija T. Urbane
Šeļegs Konstantīns 10.k Atz. Ģeogrāfija T. Urbane
Zbitnaja Tamara 11.k Atz. Ģeogrāfija T. Urbane
Fedorkova Diāna 12.k Atz. Ģeogrāfija T. Urbane
Murmanis Deniss 10.k 2 Informātika I. Vagale
Sloboda Artjoms 11.k 1 Angļu valoda  (Valsts) O. Graša
Davidova Anastasija 12.it Atz. biznesa ekon.pamati I. Bloha

Vārds Uzvārds

Klasse

Vieta

Priekšmets

Skolotājs

Iļja Briedis

5k

3

matemātika

A. Šemeļa

Georgijs Davidjans

5v2

Atzinība

matemātika

T. Subotina

Andrejs Meļņikovs

6k

3

matemātika

A. Šemeļa

Diāna Draguņeviča

7k

3

matemātika

N. Krievāne

Nikitina Marina

7v

2

angļu v.

L. Boiko

Vasiļevska Karīna

8k

1

Latv. V.

D. Rijnieks

Pesockis Artūrs

8k

Atzinība

Matemātika

N. Krievāne

Aleksejs Sļadzevskis

8k

Atzinība

Matemātika

N. Krievāne

Vasiļevska Karīna

8k

Atzinība

Matemātika

N. Krievāne

Kimalana Olga

9k

3

bioloģija

I. Savenkova

Čumika Anastasija

9v

Atzinība

Matemātika

N. Černenko

Glomozda Vladislava

10k

3

Matemātika

T. Subotina

Koļcova Tatjana

10k

Atzinība

Geogrāfija

T. Urbane

Asadčijs Vitālijs

11k

3

Matemātika

N. Černenko

Djačenko Nikolajs

11it

3

Matemātika

T. Subotina

Oļeiņika Jeleņa

12k

Atzinība

bioloģija

I. Savenkova

Vasiļevska Alīna

12k

Atzinība

3

1

2

Bioloģija

Vēsture

Matemātika

fizika

I. Savenkova

V. Gaidaša

N. Krievāne

V. Dzergača

Šeļegs konstantīns

12k

Atzinība

2

3

Vēsture

Matemātika

Geogrāfija

V. Gaidaša

N. Krievāne

T. Urbane

Aleksandrs Jefremovs

12k

3

Geogrāfija

T. Urbane

Bistrovs Genādijs

12k

3

2

Matemātika

Informātika

N. Krievāne

I. Vagale

Murmanis Deniss

12k

3

Informātika

I. Vagale

Comments are closed.